Lokalizacja

WARSZAWSKA WOLA - WYMARZONE MIEJSCE DO ŻYCIA I INWESTOWANIA

W zasięgu kilku minut spacerem znajduje się ścisłe centrum stolicy, zadbane tereny zielone oraz nowoczesne centra biznesowe. Starannie wyselekcjonowana lokalizacja – to gwarancja dobrej inwestycji!

Wola to miejsce bardzo dobrze skomunikowane z resztą miasta. W pobliżu znajduje się druga linia metra, pętla autobusowa oraz liczne linie tramwajowe – wystarczą trzy minuty i jesteśmy na najbliższym przystanku tramwajowym. W odległości zaledwie kilku kilometrów znajduje się obwodnica, dzięki której szybko wyjedziemy z miasta.

Przyokopowa 43 to idealna lokalizacja pod względem komunikacji, wygodny dojazd do każdej dzielnicy Warszawy, szeroki wybór środków lokomocji - to nie tylko tramwaj, autobus i metro, w pobliżu znajdują się stacje rowerów miejskich oraz elektryczne skutery. To ty decydujesz czym jedziesz.

Dodatkowo, w sąsiedztwie jest wiele przestrzeni, w której możemy aktywnie spędzać czas: parki, zielone trasy rowerowe, baseny czy siłownie. Okoliczne muzea oraz autorskie galerie i kina to artystyczna enklawa stolicy.