Apartamenty i mieszkania deweloperskie w Warszawie

Najwyższe standardy

Rezydencja Konrad to idealne miejsce dla wszystkich ceniących sobie komfort i wygodę. Metraż mieszkań i apartamentów w Warszawie został dostosowany przez dewelopera do potrzeb klientów różnych segmentów.

To idealne miejsce dla wszystkich ceniących sobie komfort i wygodę. Metraż mieszkań został dostosowany do potrzeb klientów różnych segmentów. Najwyższe standardy techniczne oraz dbałość o ekologię i estetykę wykończenia dopełniają wrażenie luksusu.

Na parterze znajdować się będą mieszkania z rozległymi ogródkami, a od strony ulicy lokale usługowe.

W nowoczesnej bryle budynków znajdują się ustawne i przestronne wnętrza. Eleganckie bryły, starannie wyselekcjonowane materiały idealnie współgrają ze sobą i otoczeniem. To tu spełniają się marzenia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi przestronnymi mieszkaniami oraz luksusowymi apartamentami na Warszawskiej Woli.

Mieszkania 1 pokojowe

POWIERZCHNIA OD 27 DO 35M2

Ustawne i zróżnicowane mieszkania, zaprojektowane tak, aby optymalnie wykorzystać całą przestrzeń. Idealne na start.

Więcej

Mieszkania 2 pokojowe

POWIERZCHNIA OD 38 DO 52M2

Wygodna i dobrze zaprojektowana przestrzeń dedykowana dla singla lub dwojga. Dodatkowy pokój zapewni komfort codziennego użytkowania.

Więcej

Mieszkania 3 pokojowe

POWIERZCHNIA OD 66 DO 75M2

Dobrze zaplanowana przestrzeń, z oddzieloną strefą dzienną od sypialnej. To idealny układ dla osób, które cenią sobie komfort.

Więcej

Mieszkania 4 pokojowe

POWIERZCHNIA OD 111M2

Przestronne wnętrza zapewniają wygodę dla całej, nawet licznej rodziny. Tu każdy z powodzeniem znajdzie miejsce dla siebie.

Więcej

Mieszkania 5 pokojowe

POWIERZCHNIA 106M2

Duże, słoneczne mieszkania, w których jest miejsce zarówno na gabinet, jak i na garderobę. To tu spełnisz swoje marzenia.

Więcej

Lokale usługowe

POWIERZCHNIA 118M2 i 57M2

Przestronne, ustawne lokale usługowe dają wiele biznesowych możliwości. Świetna lokalizacja na warszawskiej Woli to gwarancja sukcesu.

Więcej